Immortal Friends Airsoft Team


Join the forum, it's quick and easy

Immortal Friends Airsoft Team
Immortal Friends Airsoft Team
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek.

+4
togier
Tobiasz
bartexxx
Diabeł
8 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek. - Page 2 Empty Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek.

Pisanie by Diabeł 6/11/2012, 18:59

First topic message reminder :

Już od dawna myślałem o tym pomyśle.Mam propozycję dosyć trudną do zrealizowania ale chyba możliwą.Co byście powiedzieli abyśmy na brusie w pewnym miejscu gdzie się najlepiej nam strzela zrobić coś na kształt umocnień i osłon do strzelania.Na przykład znieślibyśmy trochę palet, pocięli trochę nie dużych drzewek , jakieś szyby samochodowe by się pościągało , beczki metalowe i zajęlibyśmy się tym w wakacje ,oczywiście kto by miał czas albo we wcześniejszym terminie ale po zimie.Wiem ,że trudny pomysł bo skąd wziąć materiały ale myślę ,że mogę trochę tych rzeczy zapewnić.Zapał do pracy i gotowe.Można by to robić stopniowo przez jakiś okres najlepiej wakacyjny albo przedwakacyjny.Nie ma to być arena ASG ale trochę lepszy klimat by nam się zrobił niż tylko drzewa i okopy w lesie. Razz
Diabeł
Diabeł
Członek iF

Liczba postów : 329
Join date : 16/10/2012
Age : 27
Skąd : Łodź

Powrót do góry Go down


Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek. - Page 2 Empty Re: Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek.

Pisanie by Ziggi56 19/11/2012, 18:41

Sprzet ?? Laughing
Ziggi56
Ziggi56
Członek iF

Liczba postów : 307
Join date : 05/10/2012
Age : 26
Skąd : Łódź

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach