Immortal Friends Airsoft Team


Join the forum, it's quick and easy

Immortal Friends Airsoft Team
Immortal Friends Airsoft Team
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek.

+4
togier
Tobiasz
bartexxx
Diabeł
8 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek. Empty Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek.

Pisanie by Diabeł 6/11/2012, 18:59

Już od dawna myślałem o tym pomyśle.Mam propozycję dosyć trudną do zrealizowania ale chyba możliwą.Co byście powiedzieli abyśmy na brusie w pewnym miejscu gdzie się najlepiej nam strzela zrobić coś na kształt umocnień i osłon do strzelania.Na przykład znieślibyśmy trochę palet, pocięli trochę nie dużych drzewek , jakieś szyby samochodowe by się pościągało , beczki metalowe i zajęlibyśmy się tym w wakacje ,oczywiście kto by miał czas albo we wcześniejszym terminie ale po zimie.Wiem ,że trudny pomysł bo skąd wziąć materiały ale myślę ,że mogę trochę tych rzeczy zapewnić.Zapał do pracy i gotowe.Można by to robić stopniowo przez jakiś okres najlepiej wakacyjny albo przedwakacyjny.Nie ma to być arena ASG ale trochę lepszy klimat by nam się zrobił niż tylko drzewa i okopy w lesie. Razz
Diabeł
Diabeł
Członek iF

Liczba postów : 329
Join date : 16/10/2012
Age : 27
Skąd : Łodź

Powrót do góry Go down

Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek. Empty Re: Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek.

Pisanie by bartexxx 6/11/2012, 20:44

Mi się to podoba. Mam doświadczenie w kopaniu okopów i robieniu ziemianek (bunkrów) mam wiele w swoim lesie.
bartexxx
bartexxx

Liczba postów : 347
Join date : 05/10/2012
Skąd : Łódź

Powrót do góry Go down

Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek. Empty Re: Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek.

Pisanie by Tobiasz 6/11/2012, 20:46

POTWIERDZAM Smile i sam popieram pomysł
Tobiasz
Tobiasz

Liczba postów : 157
Join date : 11/10/2012
Age : 24

Powrót do góry Go down

Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek. Empty Re: Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek.

Pisanie by togier 6/11/2012, 20:47

Na brusie jest tyle osłon i okopów, że nie ma sensu tego robić. Plus teren nie jest nasz i niekoniecznie każdemu musi się podobać to, co zrobimy. Mi tam się podoba tak jak jest - wolę realizm niż milion sztucznych osłon, które psują klimat.
togier
togier
Admin

Liczba postów : 519
Join date : 04/10/2012
Skąd : Łódź

https://immortalfriends.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek. Empty Re: Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek.

Pisanie by bartexxx 6/11/2012, 20:52

Trochę racji masz. Można coś takiego zrobić ale bez przesady. Poza tym nikt nie powinien się czepiać bo sami będą mieli urozmaicenie.
bartexxx
bartexxx

Liczba postów : 347
Join date : 05/10/2012
Skąd : Łódź

Powrót do góry Go down

Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek. Empty Re: Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek.

Pisanie by Diabeł 7/11/2012, 17:03

Tak jak mówiłem nie mam zamiaru ,abyśmy robili arenę ASG ,tylko kilka obwarowań ewentualnie taki fort z miejscem na karabin maszynowy plus kilka osłon na atakujących. .Byłaby to taka baza ,którą można by było atakować i bronić.Miejsca na karabiny ze strzelcami ,karabin maszynowy pośrodku.Wiecie tak trochę a'la Wietnam.I kilka osłon dla atakujących aby łatwiej był podejść i prowadzić ostrzał.Miało by to trochę dodać smaczku dla rozgrywek i urozmaicić je.Wcale nie trzeba dużego nakładu prac aby to wykonać.Togier niby komu miało by to przeszkadzać?Przecież chyba nie grzybiarzom.Jeżeli zbytnio im nie przeszkadzają świstające kulki albo to ,że muszą się usuwać z terenu rozgrywek(za naszą prośbą oczywiście) to kilka szyb, patyków i beczek też im raczej nie zawadzi.I nie stawialibyśmy tego na drodze do brusu tylko gdzieś w lesie.Wiem ,że trzeba żyć w zgodzie z tubylcami ale chyba bez przesady.Fakt to nie nasz teren tylko urzędu miasta więc wychodzi ,że wszystkich.Ludzie się chyba przyzwyczaili ,że tak weeekendowi partyzanci po lesie latają.Z resztą mają park.Tak mi się wydaje nie mówię ,że to słuszne. Shocked
Diabeł
Diabeł
Członek iF

Liczba postów : 329
Join date : 16/10/2012
Age : 27
Skąd : Łodź

Powrót do góry Go down

Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek. Empty Re: Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek.

Pisanie by Szyszol 7/11/2012, 17:17

Mi się podoba. Można by coś zbudować, ale bez przesady. Ludziom to raczej nie będzie przeszkadzać, bo jak dzieci sobie robią igloo ze śniegu to też na państwowym terenie, a nikt się nie czepia.
Szyszol
Szyszol
Członek iF

Liczba postów : 16
Join date : 05/10/2012

Powrót do góry Go down

Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek. Empty Re: Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek.

Pisanie by togier 7/11/2012, 17:19

O ile to będzie w jakimś sensownym miesjcu na uboczu to jestem za.
togier
togier
Admin

Liczba postów : 519
Join date : 04/10/2012
Skąd : Łódź

https://immortalfriends.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek. Empty Re: Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek.

Pisanie by Diabeł 7/11/2012, 17:21

Dokładnie chyba ,że znajdziemy bardzo nadgorliwego "obywatela" który spełnia swój obowiązek społeczny.Ale myślę ,że to już historia z takimi typami.Nie żyjemy już w PRLu Cool
Diabeł
Diabeł
Członek iF

Liczba postów : 329
Join date : 16/10/2012
Age : 27
Skąd : Łodź

Powrót do góry Go down

Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek. Empty Re: Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek.

Pisanie by roly98 7/11/2012, 17:25

Tez jestem za
roly98
roly98
Admin

Liczba postów : 323
Join date : 04/10/2012

Powrót do góry Go down

Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek. Empty Re: Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek.

Pisanie by Gość 8/11/2012, 20:10

W sumie jest to zbyteczne,ale jak tak to mogę pomóc,w końcu demokracja wygrywa.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek. Empty Re: Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek.

Pisanie by Ziggi56 9/11/2012, 07:23

Pełno jest umocnień na brusie szkoda czasu na kopanie jakis rowow monkey









Ziggi56
Ziggi56
Członek iF

Liczba postów : 307
Join date : 05/10/2012
Age : 26
Skąd : Łódź

Powrót do góry Go down

Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek. Empty Re: Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek.

Pisanie by Diabeł 9/11/2012, 15:49

Niby gdzie są umocnienia? Przecież nie okopy tylko kilka obwarowań jak dla ckma .Taka baza.Wiem ,że takie coś jest tuż przed kulochwytem ale to można atakować właściwie z jednej strony a w lesie będzie można różnie i nie zauważą cię od razu.Na strzelnicy liczy się tylko zasięg karabinu i nic więcej. Idea
Diabeł
Diabeł
Członek iF

Liczba postów : 329
Join date : 16/10/2012
Age : 27
Skąd : Łodź

Powrót do góry Go down

Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek. Empty Re: Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek.

Pisanie by togier 9/11/2012, 20:21

Jak dla mnie bez sensu. nie mamy żadnego CKMu, okopy spowalniają walkę, bo premiują walkę pozycyjną. Jakby już nie było wystarczająco powolnie.
togier
togier
Admin

Liczba postów : 519
Join date : 04/10/2012
Skąd : Łódź

https://immortalfriends.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek. Empty Re: Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek.

Pisanie by bartexxx 9/11/2012, 20:40

A Tobiasz przecież on wystrzeliwuje tyle co ckm. Smile
bartexxx
bartexxx

Liczba postów : 347
Join date : 05/10/2012
Skąd : Łódź

Powrót do góry Go down

Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek. Empty Re: Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek.

Pisanie by Tobiasz 9/11/2012, 20:57

hahaha wielkie dzięki BARTEK !!!
Tobiasz
Tobiasz

Liczba postów : 157
Join date : 11/10/2012
Age : 24

Powrót do góry Go down

Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek. Empty Re: Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek.

Pisanie by Gość 9/11/2012, 21:00

taa nie ma jak to przeciw powietrznymi napierdzielać !

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek. Empty Re: Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek.

Pisanie by roly98 9/11/2012, 21:05

Dobra jak nikt nie jest chętny to ja jestem w stanie zrobić to sam razem z kukusem.
roly98
roly98
Admin

Liczba postów : 323
Join date : 04/10/2012

Powrót do góry Go down

Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek. Empty Re: Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek.

Pisanie by Tobiasz 9/11/2012, 21:12

No coooo zaporowym Smile
Tobiasz
Tobiasz

Liczba postów : 157
Join date : 11/10/2012
Age : 24

Powrót do góry Go down

Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek. Empty Re: Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek.

Pisanie by Diabeł 9/11/2012, 21:39

No chociaż jeden co się nie boi zmęczyć. Mad
Diabeł
Diabeł
Członek iF

Liczba postów : 329
Join date : 16/10/2012
Age : 27
Skąd : Łodź

Powrót do góry Go down

Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek. Empty Re: Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek.

Pisanie by bartexxx 10/11/2012, 08:58

Tobiasz waląc zaporowym zasypiasz na spuście. Smutna prawda.
bartexxx
bartexxx

Liczba postów : 347
Join date : 05/10/2012
Skąd : Łódź

Powrót do góry Go down

Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek. Empty Re: Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek.

Pisanie by Dragov 12/11/2012, 18:05

Co do urozmaicenia rozgrywek oraz cwiczen.Wlasnie staram sie o specjalistyczny sprzet do szkolen ;-)

Dragov

Liczba postów : 31
Join date : 13/10/2012

Powrót do góry Go down

Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek. Empty Re: Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek.

Pisanie by bartexxx 12/11/2012, 18:46

Np.?
bartexxx
bartexxx

Liczba postów : 347
Join date : 05/10/2012
Skąd : Łódź

Powrót do góry Go down

Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek. Empty Re: Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek.

Pisanie by Tobiasz 12/11/2012, 18:50

Jaki Question Question Question scratch
Tobiasz
Tobiasz

Liczba postów : 157
Join date : 11/10/2012
Age : 24

Powrót do góry Go down

Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek. Empty Re: Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek.

Pisanie by Diabeł 12/11/2012, 18:56

właśnie jaki sprzęt?Coś fajnego?
Diabeł
Diabeł
Członek iF

Liczba postów : 329
Join date : 16/10/2012
Age : 27
Skąd : Łodź

Powrót do góry Go down

Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek. Empty Re: Pomysł na urozmaicenie naszych rozgrywek.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach